Tiktokta Hediye Puanı Hesaplama

Tiktokta Hediye Puanı Hesaplama

Tiktokta Hediye Puanı Hesaplama

Tiktok’ta para kazanma yöntemlerinden biri de hediye almaktır. Üyeler arasında sempati unsuru olan hediyeleşme, para kazancı sağlıyor. Jeton sistemi üzerinden hesaplanan hediyeler, belirli sembollerde çok cazip kazançlar getiriyor. Peki Tiktok’ta hediye puanı nasıl hesaplanır?

Tiktok 200k Hediye Puanı Kaç TL?

Tiktok hediyelerinin bir kısmı sisteme, bir kısmı hediye alan kişiye gönderiliyor. Hediye veren kişi, Tiktok hesabına para transferi yapar ve jeton satın alır. Ardından istediği hediyeyi seçerek, kullanıcıya gönderir. Sistemin para birimi Dolar’dır. En çok hediye alan, en çok kazanç sağlayandır.

Siz de çok sayıda organik takip almak ve hediyelerden yararlanmak için Bayigram’ı tercih edebilirsiniz. Tiktok beğeni satın al paketleri, farklı seçenekler ve ekonomik avantajlarla sunuluyor.

Tiktok 200k hediyesi, 5 bin jeton değerindedir. Bu da ortalama 480 TL civarında olup, 200 TL’si kullanıcıya diğer kısmı sisteme aktarılır.

Tiktok Hediye Puanı Kaç Para?

Tiktok hediyelerinin tamamı farklı sayılarda edinilen jetonlara göre hesaplanıyor. Gül, para yağmuru veya ayıcık gibi çeşitli hediyeler bulunmaktadır. Kuruş üzerinden başlayan hediyeler, çok üst rakamlara kadar çıkabiliyor.

Örneğin hediye yağmuru, 105 TL civarındadır. Ud hediye puanı 300 Tiktok jetonu ile alınmakta olup; 28,8 TL değerindedir. Bu tutarın ancak 12 TL’si hediye alan kişinin hesabına aktarılır.

Tiktok Gül Kaç TL?

En sempatik sunumlardan olan Tiktok gülü, 25 krş değerindedir. Pek çok kullanıcı tarafından etkin şekilde gönderilen gül hediyesi, kullanıcıya yalnızca 10 krş kazandırır. Fenomenler arasında, arkadaşlar arasında ya da yeni tanışılan kişiler arasında gönderilen Tiktok hediyeleri için jeton hesabı açılmalıdır. Bunun için;

  • Tiktok’u açın,
  • Profil’e gidin,
  • Hesaplar’a tıklayın,
  • Hesap Bağla sekmesine tıklayın,
  • Banka hesabı satırına, ıban numaranızı yapıştırın,
  • Hesabı bağlayın.

Hediye gönderimleri için visa kredi kartları ile de ödeme yapabilirsiniz.

Tiktok Para Yağmuru Ne Kadar?

Şahane sunumlardan olan Tiktok para yağmuru, 105 TL civarındadır. Alınan jetin ile gönderilen hediyeden, alan kişiye 65 TL kadar bakiye aktarılır. Daha fazlasını almak ve hediye biriktirmek için popülerliğinizi pekiştirebilirsiniz.

En cazip yöntem; https://bayigram.com/tiktok-begeni-satin-al/ paketiyle Bayigram hizmetlerinden yararlanmaktır.

Teknoloji