Tanışma ve Sohbet Uygulaması Zoosk

Tanışma ve sohbet uygulaması Zoosk, diğer uygulamalardan sıkılmış ve daha çok beğeni hakkı isteyenlerin tercih ettiği bir uygulamadır.

Fiziksel beğeni ve yere göre arama özelliğinin dışında, sevilen özelliklere göre de arama imkanı sağlamaktadır. Kuşkusuz ki zoosk sitesi son derece başarılı olarak çalışır. Haziran 2020’de yapılan bir araştırma sonucunda, site üzerinden evlenme oranlarının %20’ye yaklaştığı bildirilmiştir. Bu da her 100 kullanıcıdan 20’sinin bu uygulamada tanıştığı biriyle evlenmesi anlamına gelir. Bu inanılmaz iyi bir orandır.

Sanırım 35 milyon kişi Zoosk kullanıyor çünkü kolay bir kullanıma sahiptir.  Profilinizi oluşturmak için uzun bir anket gerekmez ve yaklaşan eşlerle nasıl buluşacağınız konusunda ücretsiz bir profiliniz vardır. Zoosk’un bağlantı için bir yer mi yoksa daha fazla bir şey bulmak için bir yer mi kaplıyor hayatımızda, işte bu soruya cevap vermek cidden zor bir iştir.

Zoosk bir sosyal medya uygulamasından yasal bir tanışma sitesine geçtiğinde, kendi liginde aşağı yukarı yerini aldı. Beğenilen fotoğraflarını dahil etmek ve Facebook akışına benzer bir görünüme sahip olmak, 2000’lerin başında genç, bekar insanlar için süper çekici idi. Sorun şu ki Zoosk o zamandan beri çok fazla değişmedi. OkCupid’in siyasetle ilgili tanışma soruları veya Match’in elden geçirilmiş anketi gibi modern ince ayarların olmaması, eş bulma zorluğunu daha da belirgin hale getiriyor.

Çoğu özellik bir ödeme duvarının arkasındadır ve iki kullanıcı hem erkekleri hem de kadınları aynı anda görüntüleyemez ve bu noktada iki hesap kullanmaya zorlar. Zoosk uygulaması iyi kullanıldığında Tinder’dan iyi sonuçlar verir.

Tanışma ve sohbet uygulaması Zoosk ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mekansizin.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür