N’koudou Takımdan Ayrılacak Mı Ceyhun Kazancı Açıkladı

N’koudou Takımdan Ayrılacak Mı Ceyhun Kazancı Açıkladı

N’Koudou takımdan ayrılacak mı? Ceyhun Kazancı Açıkladı

Beşiktaş Sportif Direktörü olarak görev yapmakta olan Ceyhun Kazancı, Kevin N’Koudou’nun takımda kalma ihtimalinin oldukça güçlendiğini söyledi.

Beşiktaş takımı, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftası içerisinde 6 Ağustos Cumartesi günü tarihinde Yukatel Kayserispor takımını ağırlayacak olduğu maçın hazırlıklarını sürdürdü.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki gerçekeleştirlmiş olan antrenman, teknik direktör olarak yerini alan Valerien Ismael yönetiminde gerçekleştirildi.

İlk yarım saati boyunca basına açık yapılan antrenmanda, West Ham United’dan transfer edilen Demokratik Kongolu futbolcu Arthur Masuaku ismi de katıldı. Valerien Ismael, futbolcuyu takım arkadaşlarına tanıttı ve alkışlattı.

İdman içerisinde ağrıları olan Atiba, bir süre önce ameliyat edilen Joseph De Souza ve Serdar Saatçı isimleri katılmadı. Medyaya açık olan bölümde ise siyah-beyazlı oyuncular, ısınma ve koşunun hemen ardından taktik çalışmaları yaptı.

Bir diğer yandan, Beşiktaşlı futbolcu olan Kenan Karaman, 27 Temmuz’da dünyaya gelmiş olan ve “Keyan” ismini vermiş olduğu oğlu için idman öncesi basın mensuplarına baklava ikram etti. Basın mensupları da Kenan Karaman’ı kutladı.

Ceyhun Kazancı, gazetecilerle sohbet etti

Beşiktaş Kulübü Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, idman öncesi basın mensuplarıyla bir süre sohbet etti. Bu sohbet ise tüm detayları ise canlı bahis siteleri içerisinde de yerini koruyan bir sohbet oldu.

Kadroya iki orta saha oyuncusu katmak için transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirten Kazancı, Sivassporlu oyuncu Kerem Atakan Kesgin’le ilgilendiklerini kaydetti.

Kevin N’Koudou’nun takımda kalma ihtimalinin güçlendiğini aktaran Kazancı, bu nedenle daha önce gündeme gelen Bandırmasporlu Phileppe Keny transferinin askıya alındığını dile getirdi.

İsmi son günlerde Torino takımı ile beraber anılmakta olan Emirhan İlkhan ile ilgili de konuşma yapan Kazancı, İtalyan ekibinin serbest kalma bedelini henüz ödemediğini aktardı.

Teknik direktör Valerien Ismael’in Serdar Saatçı’nın performansından memnun olmadığını ve futbolcunun bu yüzden idman içerisinde yer almadığını da dile getiren Kazancı, henüz yeni bir sözleşme imzalanmayan oyuncunun kadro dışı bırakılmadığını ancak rezerv olan takımda antrenmanlarına devam ettiğini belirtti.

Spor