İtalyan Devi İnter’in Gözü Konyaspor’un Yeteneğinde

İtalyan Devi İnter’in Gözü Konyaspor’un Yeteneğinde

İtalyan Devi İnter’in Gözü Konyaspor’un Yeteneğinde!

Konyaspor son zamanlarda teknik açıdan geliştirdiği futbolcularına her yerden sık sık teklifler alıyor. Teklif süreçlerinin sonuncusu ise yıldız oyuncu Amir Hadizahmetoviç’in İnter tarafından dikkat çekmesidir. Bosna’da milli takımda kendini gösterme fırsatı bulan futbolcu Konyaspor’a 18 yaşında geldi. Sözleşmesinin uzatılması ise Aykut Kocaman ve ekibinin Konyaspor’un başına gelmesi ile gerçekleşti. Hali hazırda resmiyete dökülmüş bir talep olmasa da içerden alınan bilgiler yakın zamanda ciddi çalışmaların yapıldığı biliniyor.

2025 senesine dek şu anda sözleşmesi bulunan yıldız oyuncu özellikle son iki maçta gösterdiği performans ile spotları üzerine çekmiş bulunuyor. Galatasaray’ın da bir dönem ilgi göstermesinin yanında Avrupa da pek çok dev teknik açıdan Amir’i kendi kadrosuna katmak istemektedir. Galatasaray’ın 6 numara için uygun gördüğünü ve transfer etmeyi düşündüğü ciddi şekilde dillendirilmiştir. Yalnız gelişimini sürdürmek için takımında kalmayı tercih etti. Şu an ki koşulda herhangi bir 3 büyükler takımında sırıtmadan oynayabilecek yetenektedir.

Ciddi Bonservis Ödenecek

Orta sahada devleşmesi ile Konyaspor hedef olarak ciddi bir miktar bonservis öngörüyor. 7 milyon Euro gibi bir değer şu anda resmi olmayan bilgiler içinde geliyor. Canlı maç izle adreslerinde sezon içerisinde en çok dikkat çeken maçlardan biri BATE Borisov ile Konyaspor arasında gerçekleşti. Sonucu 3 – 0 olarak biten maçta hem teknik açıdan hem de kondisyon açısından son derece etkili bir orta saha oyuncusu olduğunu göstermiştir.

Maçların Doğru Adresi

Taraftarium24 her türlü maçı kesintisiz olarak izlenebilecek kaliteli bir yayın adresidir. Maç izlemenin yanında her türlü transfer vs. haberleri hakkında en hızlı bilgi alınabilecek kaliteli içerik üreticiliği vizyonuna sahiptir. Hadizahmetoviç yeşil beyazlı ekibe yaptığı katkıların yanında milli takımda Pjanic ile yaptığı ikili oyunlar ile son derece estetik ve bitiricidir.

Konyaspor’da yaklaşık 7. Sezonunu geçiren Teknik hocalarının vazgeçilmezi yıldız futbolcu ilk transfer sürecinde kanatlarda kullanılmak istenmiş yalnız burada istenen verimi tam olarak takıma kazandıramamıştır. Bu süreçte belirli bir süre sakatlık geçirmesi kasık fıtığı ameliyatı olmasından sonra sahalara şimşek gibi geri gelmiştir. Kanatlarda oynamada ısrarcı olmayıp asıl mevkisin de görev almaya başladığında yeteneklerini daha iyi ortaya koymuştur.

Spor